Urime Fitër Bajrami!

Urime Fitër Bajrami!
Të dashur qytetar të besimit Islam,
me fat Fitër Bajrami, paqe, harmoni dhe dashuri për ju dhe familjet tuaja!
Përzemërsisht,
KRU “Gjakova” SH.A!

1 Comment

  • gate.io

    The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/th/signup/XwNAU

  • Write a Comment

    Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *