Urime Fitër Bajrami!

Urime Fitër Bajrami!

Të dashur qytetar të besimit islam, me fat Fitër Bajrami, paqe, harmoni dhe dashuri për ju dhe familjet tuaja!

Përzemërsishtë,
KRU “Gjakova” SH.A!

Write a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *