Urime 2023!

Urime 2023!
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Gjakova”, ju uron festën e Vitit të Ri!
Urojmë që viti 2023 të jetë një vit i begatë, vit që do të sjellë mirëqënje dhe prosperitet për të gjithë!
Gëzuar!

Write a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *