Të gjithë besimtarëve Katolikë, ju urojmë Gëzuar Krishtlindjet. Fat, shëndet dhe gjithë të mirat për ju dhe familjet tuaja!

Të gjithë besimtarëve Katolikë, ju urojmë Gëzuar Krishtlindjet.
Fat, shëndet dhe gjithë të mirat për ju dhe familjet tuaja!

Write a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *