Puna e KRU “Gjakova” si dhe linkun e revistës online.

Bashkangjitur gjeni dy faqe nga numri më i ri i revistës Gjakovapress, ku pasqyrohet puna e KRU “Gjakova” si dhe linkun e revistës online.

Write a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *